Instalacje elektryczne

Nasza firma SYS-COM oferuje kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji teleinformatycznych. Oprócz standardowych usług, jak administrowanie sieci komputerowej, konfigurowanie oprogramowania niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy czy też doradztwa związanego z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi oferujemy także usługę instalacji elektrycznych oraz instalacji alarmowych.

Instalacje elektryczne oraz alarmowe mogą sprawić wielu ludziom niemałe kłopoty. Nasi specjaliści będąc na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi z całą pewnością poradzą sobie z wykonaniem dla Państwa każdego zlecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje odgromowe i uziemiające, dzięki którym nawet Państwa komputer będzie zabezpieczony przed skokami napięcia sieciowego i wyładowaniami elektrycznymi, jakie zdarzają się najczęściej podczas gwałtownej burzy.

Wykonujemy również na zlecenie klienta instalacje gniazd elektrycznych 230 V i 400 V zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych. Montaż instalacji oświetleniowych również nie stanowi dla nas większego problemu, bez względu na to czy chcecie Państwo zmienić przebieg przewodów czy też zlecić nam wykonanie oświetlenia punktowego w podwieszanych sufitach.

Ze względu na posiadane przez nas uprawnienia oferujemy przenoszenie liczników elektrycznych oraz wymianę wewnętrznej linii zasilającej. Dodatkowo na Państwa potrzeby możemy wykonać przyłącza energetyczne, montaż lub demontaż osprzętu energetycznego, a nawet zaawansowane systemy zarządzania budynkiem. Inteligentny dom to przecież projekt przyszłości, który pozwoli nam na dogodne korzystanie z innowacji i nowych technologii.

Oprócz tych wielu usług, oferujemy Państwu także montaż i modernizację rozdzielnic, szaf pomiarowych oraz tablic rozdzielczych, które często w starszych budynkach wymagają wymiany na nowsze lub też konserwacji. Zarówno dla firm, jak i osób prywatnych wykonujemy instalacje domofonowe oraz videodomofonowe, instalacje anten telewizyjnych i satelitarnych włącznie z konfiguracją, a także montaż instalacji alarmowej, dzięki której zarówno we własnym domu, jak w i firmie będziecie Państwo czuć się spokojnie i bezpiecznie.

Nasza firma otwarta jest na podjęcie współpracy z każdym, kto potrzebuje pomocy specjalisty z branży IT. Zachęcamy do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak też osoby prywatne. Nie ograniczamy naszej oferty jedynie do dużych kontrahentów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zaspokoić jego najśmielsze oczekiwania.

Zakres usług elektrycznych:


Specjalizujemy się m.in. w:

 • Instalacje odgromowe i uziemiające
 • Instalacje elektryczne gniazd 230V, 400V
 • Montaż instalacji oświetleniowej
 • Przenoszenie liczników elektrycznych i wymiana WLZ (Wewnętrzna linia Zasilająca)
 • Wykonywanie przyłączy energetycznych
 • Montaż osprzętu elektrycznego
 • Inteligentny dom, system zarządzania budynkiem
 • Montaż i modernizacja rozdzielnic, szaf pomiarowych oraz tablic rozdzielczych
 • Instalacje domofonowe i videodomofonowe
 • Instalacje antenowe TV i SAT
 • Montaż instalacji alarmowej

Każdy Klient ma inne wymagania, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie usług, prosimy kontaktować się pod adresem elektryka@sys-com.pl