Rozwiązania sieciowe

W dobie nowych technologii IT i szybkiego internetu nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując dogodne rozwiązania sieciowe. Dziś bez stałego podłączenia do internetu trudno by było żyć. Każdy z nas ma do niego dostęp w domu czy też w pracy i wykorzystuje go w zależności od swoich potrzeb. My znając polski rynek i będąc elastycznymi w stosunku do potrzeb i oczekiwań naszych klientów oferujemy nie tylko podłączenie do globalnej sieci internetowej, ale przede wszystkim projektowanie sieci i jej kompleksową obsługę.


Zakres usług sieciowych:

W ramach rozwiązań sieciowych przygotowaliśmy ofertę, w której znajdą Państwo kompleksowe usługi projektowania i tworzenia sieci teleinformatycznej.

Zlecając nam stworzenie sieci teleinformatycznej mogą Państwo liczyć na jej fachowe zaprojektowanie w taki sposób, aby było to najwygodniejsze dla docelowego użytkownika.

Według zatwierdzonego przez klienta projektu w szybkim czasie realizujemy usługę budowy sieci, która będzie działać stabilnie i bez żadnych zastrzeżeń.

Nasi fachowcy zadbają także o to, aby poprawnie skonfigurować nowo powstałą sieć internetową, a tym samym sprawdzą poprawność działania każdego połączenia z poszczególnymi komputerami w Państwa firmie.

W razie potrzeby realizujemy również usługi modernizacji sieci teleinformatycznych, gdyby okazało się, że w Państwa firmie zachodzi potrzeba powiększenia ilości podłączonych komputerów lub też przeniesienia sieci na większą powierzchnię.

W ramach oferowanych przez nas kompleksowych usług mogą Państwo liczyć na to, że nasi specjaliści zainstalują wszelkie niezbędne urządzenia sieciowe oraz odpowiednio skonfigurują ich działanie.

W ramach umowy outsourcingowej proponujemy Państwu usługę administrowania serwerami Waszej firmy, administrację oraz audyt sieci. W XXI wieku jest to rozwiązanie, które jest znacznie korzystniejsze dla firm pod względem finansowym przede wszystkim, a w naszej firmie SYS-COM mogą Państwo liczyć na preferencyjne warunki umowy.


Dodatkowe korzyści:

My wiemy, jak ważny jest dziś dostęp do internetu wszędzie, gdziekolwiek byśmy nie byli. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów oferujemy szybki i bezprzewodowy dostęp do globalnej sieci internetowej w technologii radiowej 5 Ghz, a także technologii światłowodowej (jeśli istnieją warunki techniczne). Wykonujemy także spawanie światłowodów.

Dostęp do internetu możliwy jest na terenie całego miasta Tuchola oraz najbliższych okolicach.


Zakres usług:

  • Projektowanie i budowa sieci teleinformatycznych oraz dedykowanych sieci elektrycznych
  • Konfiguracja sieci
  • Modernizacja sieci
  • Spawanie światłowodów
  • Dokumentacja techniczna
  • Instalowanie i konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Audyt sieci
  • Administracja sieciami
  • Administracja serwerami
  • Dzierżawa łącz internetowych

Każdy Klient ma inne wymagania, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie usług, prosimy kontaktować się pod adresem it@sys-com.pl