Outsourcing

Od wielu już lat coraz powszechniejsze stają się usługi szeroko rozumianego outsourcingu. Nasza firma idąc z duchem czasu także przygotowała odpowiednią ofertą w tym zakresie, która przede wszystkim skierowana jest do firm i instytucji. Niemniej jednak klienci indywidualni również są przez nas obsługiwani, a każde nasze zlecenie traktujemy z najwyższym priorytetem.

Zalet płynących z outsourcingu IT jest całe mnóstwo. Przede wszystkim Państwa firma zyskuje na tym, że cała obsługa związana z sieciami teleinformatycznymi jest wykonywana przez naszych specjalistów od internetowych technologii. Jest to oszczędność Państwa czasu, a także pieniędzy. Zlecenie naszej firmie kompletnej obsługi urządzeń sieciowych sprawia, że mogą Państwo zupełnie nie martwić się ich poprawnym działaniem 24 h/dobę przez cały rok. Już nasza w tym głowa, aby sprostać Państwa oczekiwaniom!

Korzyści, jakie zyskują Państwo na zleceniu nam outsourcingu IT, to przede wszystkim obniżenie kosztów funkcjonowania Waszego przedsiębiorstwa oraz pewność, że całe zaplecze IT Państwa firmy będzie działało stabilnie i bez zarzutów. Gwarantujemy bowiem, że wszelkie rozwiązania teleinformatyczne dopasujemy do Państwa potrzeb, aby korzystanie z nich stało się dla Was prawdziwą wygodą i przyjemnością.

Ciągłość oraz niezawodność pracy systemów teleinformatycznych to nasza dewiza. W dzisiejszych czasach jest to warunek konieczny, aby przedsiębiorstwo poprawnie funkcjonowało. Znając wagę tego procesu dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalna obsługa Państwa firmy przez naszych specjalistów z branży IT była na wysokim poziomie i zadowalała Państwa w każdym względzie.

Zlecając SYS-COM outsourcing IT mogą Państwo liczyć na obniżenie kosztów funkcjonowania firmy, ponieważ to my zapewniamy profesjonalną obsługę specjalistów, którzy gwarantują Państwa firmie obsługę całej infrastruktury teleinformatycznej, zarządzanie sieciami komputerowymi, zarządzanie serwerami przedsiębiorstwa.

Istotną dla naszych klientów opcją oferty outsourcing IT w SYS-COM jest tworzenie i wdrażanie oprogramowania przez naszych specjalistów, które zaspokaja potrzeby przedsiębiorstwa i oczekiwania klientów. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie doradztwa obejmującego oprogramowanie oraz funkcjonowanie sieci teleinformatycznych. Nasi specjaliści zawsze służą Państwu pomocą oraz informacją, a przede wszystkim doradzą najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy. Zaufało nam już wielu klientów, dlatego przedstawiając naszą ofertę jesteśmy pewni tego, że podołamy każdemu zleceniu, a nasz klient będzie w pełni zadowolony z naszych usług.

Zakres usług outsourcingu:


Korzyści płynące z outsorucingu IT to m.in.:

  • zapewniona ciągłość i niezawodność pracy systemów teleinformatycznych
  • obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • zapewniona profesjonalna obsługa IT


Usługi jakie realizujemy w ramach outsourcingu to m.in.:

  • obsługa infrastruktury teleinformatycznej
  • zarządzanie sieciami komputerowymi
  • zarządzanie serwerami
  • tworzenie i wdrażanie oprogramowania
  • doradztwo w zakresie IT

Każdy Klient ma inne wymagania, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie usług, prosimy kontaktować się pod adresem it@sys-com.pl