SYS-COM - Nasza misja

Firma SYS-COM posiada długoletnie doświadczenie na rynku w branży IT, które przez lata działalności pozwoliło jej poszerzać ofertę usług, doskonalić dbałość o klienta oraz własny warsztat. Dziś już wiemy, że nasi specjaliści sprostają każdemu zadaniu, ponieważ dysponujemy wiedzą i sprzętem do tego niezbędnym. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta i to zawsze stoi u nas na pierwszym miejscu.

Posiadamy certyfikaty firmy Red Hat potwierdzające praktyczne umiejętności zarządzania systemami serwerowymi, jest to jeden z najbardziej cenionych certyfikatów - Red Hat Certified Engineer (RHCE) oraz Red Hat Certified System Administrator (RHCSA).

Wszystkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie z dbałością o wysoką jakość i pełen profesjonalizm, z którego jesteśmy znani wśród naszych klientów. Oferowane przez nas usługi są nam doskonale znane, nasi specjaliści wiedzą, jak spersonalizować je wedle potrzeb klienta, który będzie z nich korzystał. To Państwo mają być zadowoleni ze sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania, które my dla Państwa wdrożymy i dopasujemy.

Nasi stali klienci doskonale wiedzą, że powierzane nam zadanie wykonujemy z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Kiedy podejmujemy się zlecenia, to kontrolujemy i sprawdzamy każdy etap przedsięwzięcia, aby uniknąć przypadkowych błędów i opóźnień w realizacji. Naszą pracę rozpoczynamy od spotkania z Państwem i omówienia szczegółów zlecenia, a w końcowej fazie wdrażamy i oddajemy do użytku gotowy, kompletny produkt.

Firma SYS-COM od lat specjalizuje się w dwóch pokrewnych dziedzinach – elektryce i teleinformatyce, dlatego też zakres oferowanych przez nas usług mieści się w tych granicach. W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie stron internetowych, przygotowywanie i wdrażanie oprogramowania komputerowego, tworzenie sieci internetowych, tworzenie i kompletna obsługa serwerów, jednym słowem wszystko to, co sprawia, że Państwa przedsiębiorstwo ma dostęp do globalnej sieci internetowej i ten dostęp jest stały, bez zakłóceń. Nasi specjaliści wówczas czuwają, aby nagła awaria zasilania bądź inne nieprzewidziane zdarzenie nie sparaliżowało pracy w Państwa firmie.

Ze względu na długoletni staż mamy wielu stałych klientów, a wciąż pojawiają się nowi. Ciężko pracowaliśmy na naszą pozycję na rynku w branży IT i nadal chcemy udoskonalać naszą pracę, aby wysoko postawiona poprzeczka była dla nas motywacją. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą skrupulatnością i starannością, bo ważne jest to, by klient był zadowolony. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, ponieważ tylko systematyczny rozwój i inwestowanie w wiedzę i nowe technologie sprawia, że tak dobrze potrafimy zaspokajać Państwa najśmielsze oczekiwania.

W myśl słów „Wiedza plus praktyka równa się sukces” dążymy do samodoskonalenia, by spokojnie patrzeć w przyszłość i być pewnym, że jesteśmy na bieżąco z technologiami, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." Henry Ford

Jesteśmy partnerami:

RIPE NCC

RedHat HP